Pigiausia paskola jums

creditaiGalvojate kokia pigiausia paskola šiuo metu gali pasinaudoti mokūs asmenys? Dabar pasiūlymų iš greitųjų kreditų bendrovių yra įvairiausių – vienos leidžia nemokamai skolintis mėnesiui, kitos leidžia atidėti mokėjimo terminą trims mėnesiams, trečios – leidžia skolintis labai ilgam laikotarpiui. Visas šias bendroves sieja būtent mokumo vertinimo nuostatos – jos visiems yra vienodos, todėl nei viena kredito bendrovė negali skolinti tinkamai neįvertinus kliento esamos situacijos. Būtina žinoti, kad kreditų gavimas nėra lengva procedūra, o ypač nelengva ji yra prasiskolinusiems žmonėms.

Paskolų bendrovės pabrėžia, kad jokiu būdu pinigai nebus skolinami tiems, kurie jau turi pradelstų įsiskolinimų. Tai yra įprasta, nes vis dėlto, tai būtų atsakingo skolinimo nuostatų pažeidimas. Tose nuostatose yra pabrėžiama, kad kreditorius privalo tinkamai įvertinti viskas grąžinimo tikimybes bei aplinkybes. Trumpai tariant, jeigu iki šiol jūs dar negrąžinote kažkokios pradelstos paskolos, faktas, kad naujos jums niekas neduos. Tuo labiau, kad tokiu būdu kreditoriai sieks apsaugoti save nuo nuostolingų paskolų.

Įprastai visos paskolos turi būti suteikiamos tik tada kai kreditorius yra garantuotas, jog jis tinkamai įvertino mokumą. Tai padaryti jis gali iš jūsų pateikiamų duomenų. Taip pat jis gali naudotis specialiomis duomenų bazėmis, kuriose yra kaupiama informacija apie įsiskolinimus, turimas paslaugas ir t.t. Tokios duomenų bazės ypač padeda lengviau nustatyti kliento finansinį pajėgumą. Dažniausiai svarbiausiu rodikliu yra laikomas kredito reitingas bei aišku – kredito istorija. Šią informaciją kreditorius gali patikrinti vienoje duomenų bazėje, nes dažniausiai ši informacija yra pateikiama vienoje vietoje.

Kredito istorija leidžia apžvelgti jūsų turėtas bei turimas paslaugas, įsipareigojimų vykdymo ypatumus, o taip pat leidžia matyti ir esamų paslaugų galiojimo laiką bei pradelstas mokėjimo dienas. Tai yra itin svarbi informacija, kuri reikalinga kredito teikėjams. Creditai gali būti suteikiami tik atsižvelgus į šią informaciją, tad šiuo atveju, siūlytume neklaidinti paskolų teikėjų – jie vis tiek išsiaiškins ar jūsų duomenys yra pateikti teisingai ir ar nieko neslepiate. Visada būtina ir patiems peržiūrėti savo turimus įsipareigojimus, nes taip patys lengviau nuspręsite ar verta rizikuoti ar ne.