Kai reikalingas dantų atstatymas

Dantų atstatymas

Jums būtinos ne tik įprastinės dantų gydymo paslaugos, tačiau ir profesionalus dantų atstatymas implantų pagalba? Tuomet turite pasirinkti tikrus dantų implantavimo specialistus, kurie turi kuo puikiausias rekomendacijas ir gali užtikrinti, kad dantų implantavimas bus atliktas profesionaliai, kokybiškai ir pagal visus aukščiausius šiuolaikinius reikalavimus. Žinoma, taip pat visų pirma reikėtų konsultuotis, o tik tuomet nuspręsti, ko jums iš tikrųjų reikėtų. Trumpiau tariant, pasirinkus dantų implantavimo profesionalus, užsiregistruokite vizitui, kurio metu išsiaiškintumėte, kas būtų efektyviausia ir kokius dantų implantus rekomenduotų implantologas.

Nusprendę, kurio tipo dantų implantą pasirinkti, suplanuokite būsimą implantavimo procedūra bei išsiaiškinkite, kokia bus tolimesnė gydymo eiga ir kaip reikės prižiūrėti savo dantis, kad po danties implantacijos nekiltų jokių neigiamų padarinių. Tuo tarpu, jei norite, kad viskas būtų dar paprasčiau ir aiškiau, pateiksime jums šiek tiek naudingos informacijos, kuri padės lengviau pasirūpinti savo dantimis.

  • Po atliktos danties implantacijos, neišsigąskite, jei kurį laiką bus padidėjęs kraujavimas – juk puikiai suprantama, kad dantų implantacija yra labai rimta ir sudėtinga procedūra, po kurios reikia šiek tiek ilgesnio atsistatymo. Tačiau įprastai padidėjęs kraujavimas nesitęsia labai ilgai. Neretai kitą dieną po procedūros šis nemalonumas praeina.
  • Tuomet, kai praeina vietinės nejautros poveikis, galite jausti skausmą, todėl implantologai rekomenduos gerti įprastus nuskausminamuosius vaistus. Be abejo, jie taip pat išrašys ir antibiotikų kursą. Jis padės išvengti komplikacijų ir uždegimo.
  • Pacientai turi labai didelį dėmesį skirti ir savo dantų priežiūrai. Reguliariai ir kruopščiai valyti dantis bei naudoti specialistų burnos skalavimo skystį.
  • Kurį laiką implantologai rekomenduoja vengti kieto maisto. Nors šiuolaikiniai implantai yra labai kokybiški ir patvarūs, tačiau pooperacinis laikotarpis visuomet būna labiau įtemptas, o tai reiškia, kad reikia būti atsargesniems ir tokiu būdu kaip įmanoma labiau sumažinti bet kokią galimų komplikacijų kilimo riziką.
  • Žinoma, tam tikrą laiko tarpą reikėtų vengti ir didelio fizinio krūvio, kuris galėtų padidinti kraujavimą.

Nors tai tik keli patarimai iš daugelio, jūsų pasirinktas implantologas neabejotinai jus informuos dėl visų svarbiausių detalių.