SEO paslaugos gali būti užsakomos skirtingai

seo paslaugosNorint greitai pakelti interneto svetainės lankomumą, nereikėtų tikėtis greitų rezultatų naudojant SEO strategiją, nes po optimizacijos rezultatai dažniausiai matomi tik praėjus kuriam laikui. Tai turėtų žinoti kiekvienas klientas, kuris ketina užsisakyti SEO paslaugas. Įprastai specialistai siūlo įvairius paslaugų paketus, bet prieš sumokant pinigus, jūs turite tiksliai žinoti ką jūs gaunate. Matote, vieni specialistai dirba ilgą laiką t.y. jie siūlo ir svetainių iškėlimo paslaugas, ir tuo pačiu padeda tas pozicijas palaikyti sutartą laikotarpį. Kiti specialistai iškelia svetaines ir toliau tvarkytis tenka patiems klientams. Kuris variantas geresnis ir pigesnis? Atsakymo aiškaus nėra, nes visada reikia atsižvelgti į konkurenciją.

SEO paslaugos, kurios atliekamos tik vieną kartą, dažniausiai pasižymi tuo, kad viskas vyksta per du etapus. Specialistui būtina sutvarkyti svetainę, jog ši atitiktų keliamus reikalavimus dėl indeksavimo. Tam reikia įvairių žinių dizaino srityje – reikia tinkamai sudėti visus kodus, antraštes, aprašymus. Trumpai tariant, pirmiausias žingsnis bus svetainės sutvarkymas pagal standartus, kuriuos kelia paieškos sistemos. Sakoma, kad toks svetainės sutvarkymas sudaro 20 procentų paieškos sistemų pasiektų rezultatų – viskam kitam įtakos daugiausiai turi išorinė optimizacija.

Išorinė optimizacija atliekama tuomet, kai svetainė sutvarkoma pagal reikalavimus. Prie išorinės optimizacijos priskiriamos nuorodų rinkimo paslaugos. Dažniausiai yra užsakomi straipsniai kituose portaluose ir tuose straipsniuose paliekamos nuorodos į kliento svetainę.

Taigi, ką geriausia rinktis? Jeigu jūs pasirinksite vienkartinius darbus, tai pasiekus sutartus rezultatus, jūs turėsite toliau vargti patys dėl jų palaikymo – patys turėsite dirbti ties nuorodų rinkimu ir kitais darbais. Privalumas tas, kad kaina tokių darbų bus mažesnė. Bet, jeigu jūs norite, kad jūsų pozicijos būtų visada aukštos, tai dėl jų palaikymo jūs turėsite mokėti pinigus nuolatos. Dažniausiai mokamas mokestis kiekvieną mėnesį. Žinoma, tas mokestis yra atskiras – už pagrindinius optimizacijos darbus vis tiek turėsite mokėti pagrindinę sumą. Jeigu jūs turite kažkiek žinių, tai galbūt pirmasis variantas jums būtų geresnis, bet jeigu visiškai neturėsite laiko prižiūrėti svetainės pozicijų ir su jomis dirbti, tai tada galbūt reikėtų rinktis antrą variantą.