Rožių eterinis aliejus pilnaverčiam gyvenimui

Rožių eterinis aliejusTūkstančius metų rožės buvo meilės ir grožio simbolis. Šios gėlės ne tik atrodo pritrenkiančiai, tačiau taip pat pasižymi ir neįtikėtinai maloniu kvapu. Žinoma, grožiu ir kvapu jos tikrai neapsiriboja. Rožių eterinis aliejus jau seniai yra naudojamas aromaterapijos procedūrose. Jis pripažįstamas kaip puikus natūralus vaistas mūsų kūnui ir sielai.

Nepaisant puikaus rožių eterinio aliejaus poveikio mūsų mintims ir psichologinei būsenai, vis daugiau žmonių šį natūralų aliejų pasitelkia ir savo kasdienėje grožio priežiūros rutinoje. Nemaža dalis kosmetikos gamintojų nepraleidžia progos pasitelkti jį savo gaminamoms kosmetikos priemonėms. Kadangi jo koncentracija yra labai didelė, pakanka vos kelių lašų šio natūralaus aliejaus, kad pajustumėte akivaizdžius teigiamus rezultatus.

Reikia 2500 kg rožių, kad būtų galima išgauti vos vieną kilogramą rožių eterinio aliejaus. Tai visiškai natūralūs ir gryni eteriniai aliejai, kurie savo sudėtyje turi begalę mūsų kūnui ir odai reikiamų medžiagų. Norint pagelbėti savo mintims, tuo pat metu gelbstima ir kūnui. Lygiai tą patį galima pasakyti ir priešingu atveju – gydant odos problemas, taip pat puikiai atsipalaiduojame ir subalansuojame savo psichologinę būseną.

Nors rožių eterinis aliejus yra naudojamas įvairioms sveikatos problemoms spręsti, labai dažnai pasitelkiamas odos būklei gerinti. Jame yra daug priešuždegiminių medžiagų, todėl jis puikiai šalina daugelį odos problemų. Šie eteriniai aliejai gydo odos kapiliarus, drėkina odą, ją išlygina ir veikia kaip antiseptikai. Jei jūsų kasdienėje grožio priežiūroje naudojamų kosmetikos priemonių sudėtyje būtų bent 1 proc. rožių eterinio aliejaus koncentracijos – norimi rezultatai pasirodytų akimirksniu.

Tačiau jei iki šiol jums taip pat būna labai sunku susikaupti ir atsipalaiduoti, o pastaruoju metu vis dažniau aplanko depresinės nuotaikos, rožių eterinis aliejus gali būti puikiausia išeitis, padedanti atstatyti psichologinę pusiausvyrą ir leidžianti pajusti gyvenimo pilnatvę. Taigi, pats metas išbandyti šių natūralių eterinių aliejų teigiamas savybes ir patobulinti savo grožio priežiūros rutiną. Tokiu atveju savo kūnui suteiksite begalę naudingų medžiagų ir užkirsite kelią įvairiems sveikatos sutrikimams, kurie atsiranda dėl neigiamų aplinkos veiksnių, vitaminų trūkumo ir didelio streso.