Pavasaris atneša pokyčių į finansų rinką

kreditaiPrasidėjęs pavasaris atneša ir naujų pokyčių finansų rinkoje – bankų paslaugomis besinaudojantys asmenys turės išsiimti kodų generatorius, o senomis kodų kortelėmis naudotis jau nebebus galima taip kaip anksčiau. Tiesa, kodų generatorius įsigyti nebus privaloma, tačiau norint naudoti senas kodų korteles, teks pasinaudoti ir kitomis paslaugomis. Trumpai tariant, vartotojai turės savo bankui pateikti telefono numerį, kuris bus reikalingas gaunant kodą. Paprasčiausiai, toks būdas gauti kodą bus su tam tikrais apribojimais, todėl kiekvienam vartotojui rekomenduojama vis dėlto įsigyti kodų generatorių.

Kodų generatorius – prietaisas, kuris sugeneruoja reikalingus kodus atliekant tam tikras operacijas per el. bankininkystę. Pavyzdžiui, naudojantys kodų korteles kiekvienam pavedimui turėdavo nurodyti tam tikrą kodą iš kortelės, o generatorius tiesiog sugeneruoja kas kart naują kodą. Šis prietaisas yra skirtas sustiprinti banko sąskaitų saugumą, jog sukčiai, gavę asmens kodų kortelę, negalėtų pridaryti žalos. Kodų generatorius leis atlikti visus pavedimus kaip įprasta, tačiau niuansas galbūt yra tas, jog šis aparatas nėra nemokamas. Svetainėje http://www.atriekrediti.biz/aizdevejs/20-smscredit-4finance pabrėžiama, kad šis generatorius kaip reikiant apsaugos tuos, kurių vardu yra bandoma paimti kreditą internetu.

Daugelis žino, kad yra sukčių, kurie sugeba išvilioti banko sąskaitų prisijungimus, o tokie sukčiai tiesiog paima greituosius kreditus ir paskui juos perveda į kitas sąskaitas. Tada jie tuos pinigus išsigrynina, o asmuo, kurio duomenimis buvo pasinaudota, lieka su nemenkais nuostoliais ir vargu siekiant viską papasakoti teisėsaugai.

Kodų generatorius apsaugos ir nuo artimų žmonių, kurie nieko nesakydami, paima minėtas paskolas. Aiškiau kalbant, pasitaiko atvejų, kuomet jauniems žmonės pritrūksta pinigų, o jie negali gauti kredito dėl pajamų trūkumo. Kai kurie pasinaudoja tėvų ar globėjų kodų kortelėmis bei banko prisijungimais ir pasiskolina šiek tiek pinigų nežiniomis. Kodų generatorius padės to išvengti – norint paimti paskolą ar bent jau prisijungti prie banko sąskaitos, teks turėti kito asmens kodų generatorių.

Kiekvienam vartotojui siūloma įsigyti šį prietaisą, nes kaip minėjome – dėl kitų variantų galite patirti ir tam tikrų nepatogumų – naudojant kodų korteles, bus taikomi apribojimai pavedimams.