Lietuvių skrydžių kryptys prieš Naujuosius jau keičiasi

skrydziu kryptysŽiemos metu įprasta, kad daugumos turistų skrydžių kryptys pasikeičia ir dažniausiai pasirenkami šiltesni kraštai. Štai, lietuviai, sulaukę pirmųjų neigiamų oro temperatūros laipsnių, jau dabar dairosi į populiariausius šiltuosius kurortus. Lietuvių labiausiai pamėgti yra Turkijos bei Ispanijos kurortai, nes ten šilta kone visus metus, o ką jau kalbėti apie kainas – jos gerokai mažesnės nei pas mus. Jeigu ir jūs dairotės į atostogų pasiūlymus internete, tai neskubėkite rinktis kelionių agentūrų paslaugų – jos tikrai nėra pačios pigiausios. Tie kas nori sutaupyti pinigų, galiausiai patys turėtų išmokti planuoti savo atostogas be jokių tarpininkų, nes dabar yra visos galimybės tai daryti be didelių išlaidų ir laiko gaišimo.

Šiuo laikotarpiu skrydžių kryptys yra tos pačios, tačiau pigių skrydžių bendrovės pabrėžia, kad dabar pats metas būtų užsisakyti lėktuvų bilietus, kol jie visi galiausiai dar nėra rezervuoti. Matote, naujų metų sutikimui ruošiasi ir lietuviai, o kadangi kai kurių pajamos didėja, tai jie nusprendžia rinktis naujųjų metų sutikimą kituose kraštuose. Dėl to dabar iš Lietuvos skrydžiai yra rezervuojami kone kiekvieną dieną. Jeigu jūs pavėluosite, tai didelė tikimybė, kad norimai dienai bilietų jau nebegausite. Tad, ketinantiems šventes sutikti svečiose šalyse, būtų tinkamas laikas jau pradėti planuoti keliones ir rezervuoti bilietus, kol jų dar apskritai yra.

 Keliones planuoti visuomet reikia pradėti nuo domėjimosi pasirinktomis šalimis, nes tai padės išvengti įvairių nesklandumų. Klystate galvodami, kad visur įstatymai yra panašūs kaip Lietuvoje. Kitose šalyse vyrauja visai kitokios tradicijos. Tad, jeigu jau pasirinkote šalį, kurioje sutiksite naujus metus, tai skirkite šiek tiek laiko domėjimuisi galiojančia tvarka. Kai jau viską sužinosite apie pasirinktą šalį, jums teks ieškoti skrydžių bilietų. Kaip pradžioje minėjome – nereikėtų skubėti kreiptis į kelionių agentūras. Kodėl? Jos tiesiog jums pasiūlys vienus brangiausių bilietų. Pigiau juos įsigyti galėtumėte patys. Jums reikėtų tik paieškoti specializuotų kelionių tinklapių, kuriuose galima įsigyti bilietus iš pigių skrydžių bendrovių. Štai šios bendrovės ir siūlo geriausias kainas.

Ieškodami pigių skrydžių bendrovių pasiūlymų, neapsiribokite tik ties bendrovėmis. Tos minėtos kelionių svetainės irgi pateikia gana daug pasiūlymų. Tie tinklapiai turi vieną išskirtinę ypatybę – jos nurodo visų bendrovių pasiūlymus, todėl tokiose svetainėse jums bus lengviau rasti geriausias kainas. Žinoma, jos nurodo mažiausias kainas, tačiau turėkite galvoje, kad visi tie siūlomi skrydžiai yra ekonominės klasės. Nesvarbu kaip nuskrisite į norimą šalį – svarbiausia yra ją saugiai pasiekti. Sutaupyti pinigai galės būti panaudojami kad ir kiek prabangesnei nakvynei ar kažkokioms pramogoms, o juk naujų metų sutiktuvių išvakarėse jų tikrai norėsis.

Apskritai kalbant, specialios kelionių svetainės nurodo visus pasiūlymus į populiariausius ir lietuvių pamėgtus užsienio kurortus, tad naujųjų metų sutikimą pradėkite planuoti pasitelkdami būtent tokius tinklapius.