Keliaujantiems į JAV reikėtų atidžiau rinktis bilietus

Pigūs aviabilietai iš Vilniaus, Rygos, Palangos, Kauno nuo €9 tik su FlymasterSvajonių šalimi vadinama JAV nuolatos traukia turistų dėmesį ir ne paslaptis, kad tarp lietuvių irgi yra susidomėjimas šia šalimi. Lietuviams šią šalį pasiekti nėra taip lengva kaip kitų šalių gyventojams, nes vis dėlto – daug problemų kyla dėl vizų tvarkymosi, o pačios kelionės tampa gana ilgos, nes tenka skristi su persėdimais. Lietuvos turistai, kurie planuoja išvyką į šią šalį, bilietus turėtų užsisakinėti ne per kelionių agentūras, o tiesiogiai per skrydžių bendroves. Lietuvoje yra ne vienas tinklapis, kuris gali pasiūlyti pigiausių bilietų sąrašus. Tuose sąrašuose yra gana daug pasiūlymų, kurių kainos yra žymiai mažesnės nei kelionių agentūrų.

Jeigu norite išvykti į JAV kad ir trumpam laikui, tai bilietus turėtumėte užsisakyti jau dabar. Ypač kai kalba eina apie nuolaidas, tai jas gaudyti reikia iškart – nieko nelaukiant. Toks pasiūlymas taikomas dėl to, kad esant kažkokioms nuolaidoms, jomis pasinaudoja kiti keliauninkai t.y. tie, kurie graibsto geriausius kelionių pasiūlymus. Visus geriausius skrydžių pasiūlymus pateikia specializuoti kelionių tinklapiai, kurie vartotojams pateikia bilietų paieškos formas. Neretai tokie tinklapiai pateikia pasiūlymus ir iš viešbučių. Kodėl per kelionių agentūras užsisakyti skrydžių bilietus nereikėtų?

Lėktuvo bilietus iš agentūrų užsisakyti neverta dėl to, kad ten kainos yra ženkliais didesnės. Trumpai tariant, minėti tinklapiai pateikia bilietų kainas be jokių antkainių, nes už tarpininkavimą jiems moka atskirai skrydžių bendrovės. Štai kelionių agentūros gauna tarpininkavimo mokesčius, o taip pat užsideda ir šiokį tokį antkainį. Tas antkainis kelionių agentūrose būna gana didelis, kartais siekiantis netgi 100 procentų bilietų vertės. Dėl šios priežasties, norintiems Keliauti į JAV, rekomenduojama bilietus užsisakyti per minėtus kelionių portalus.

Ieškant kelionių portalų visuomet reikia atsižvelgti į tam tikras taisykles. Nesirinkite tokių portalų, apie kuriuos kiti keliauninkai pateikia daug neigiamos informacijos. Matote, kai kuriuose portaluose užsisakyti lėktuvo bilietus yra nesaugu. Būtent dėl saugumo reikėtų rinktis tuos kelionių tinklapius, kurių atsiliepimų sąraše nėra neigiamų įrašų. Tokiu būdu žinosite, kad esate saugūs užsisakant lėktuvo bilietus.

Šaltinis: http://flymaster.lt/jav/